Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży
szkół i przedszkoli Diecezji Bydgoskiej
oraz ich opiekunom
za udział
w VII Misyjnym Konkursie Bożonarodzeniowym.
Wpłynęło razem we wszystkich kategoriach
ponad 350 prac z 16 szkół,
dlatego wybór bardzo trudny!
Kategoria I – PRZEDSZKOLE
|
|
1. Maksymilian Ścigany - Dobrcz
2. Antonina Bogucka - Wojnowo
3. Zuzanna Maluga - Śmiłowo
|
|
1. Lena Chałas - Wojnowo
2. Wojciech Patyk - Dobrcz
3. Wiktoria Lewandowska - Dobrcz
|
|
1. Nikodem Jabłoński - Wojnowo
2. Julia Grec - SP 12 Bydgoszcz
|
|
1. Marta Woźniak - Dobrcz
2. Nina Królikowska - Dobrcz
3. Maksymilian Sobieszczyk - Panigródz
4. Zofia Tadyszak - Wojnowo
5. Karolina Rajewska - Wojnowo
6. Franciszek Wójcik - Wojnowo
7. Lena Lulińska - Wojnowo
8. Maciej Kruk - Wojnowo
9. Igor Buller - Wojnowo
10. Maja Działa - Wojnowo
11. Kornelia Kolano - Wojnowo
12. Urszula Słomian - Wojnowo
13. Cyprian Badziński - Wojnowo
14. Oliwier Lutomski - Wojnowo
15. Kamil Wawrzyniak - Wojnowo
16. Bartosz Filipski - Wojnowo
|
Kategoria II: KLASY I-III SP
|
|
1. Katarzyna Boniecka - Solec Kujawski
3. Kamil Wątorowski - Brzoza
|
|
1. Filip Chmara - Solec Kujawski
2. Julia Nowakowska - Panigródz
3. Maksymilian Grzymisławski - Kaczory
4. Adriana Bethke - Morzewo
|
|
1. Weronika Nowak - Wojnowo
2. Markus Kałużny - Potulice
3. Tomasz Mętlak - Śmiłowo
|
|
1. Michał Jasiński - ZS 15 MS Bydgoszcz
2. Jowita Skrońdź - SP 12 Bydgoszcz
3. Maria Sobczyńska - SP 12 Bydgoszcz
4. Adrianna Kalka - Panigródz
5. Paula Burzyńska - Panigródz
6. Blanka Cieślik - Dziembowo
7. Mateusz Matuszak - Dziembowo
8. Aleksander Krukowski - Kotomierz
9. Maja Ściesińska - Kotomierz
10.Leonard Beer - Kotomierz
11.Natalia Kozera - Morzewo
12.Weronika Sobczak - Potulice
13.Klaudia Trojenowicz - Skórka
14.Aleksandra Dorawa - Solec Kujawski
15.Gabriel Góralski - Solec Kujawski
16.Martyna Krzemkowska - Solec Kujawski
17.Magda Niedbała - Solec Kujawski
18.Wiktoria Szczepińska - Witoldowo
19.Emilia Czajka - Wojnowo
20.Hubert Buller - Wojnowo
21.Zuzanna Bruska - Wysoka
|
Kategoria III: KLASY IV-VI
|
|
1. Karolina Wierzchosławska - Dziewierzewo
2. Paulina Łassa - Solec Kujawski
3. Krzysztof Śledź - Bydgoszcz
|
|
1. Dominika Dorsz - Panigródz
2. Oliwia Jarosz - Wojnowo
|
|
1. Igor Guzikowski - Brzoza
2. Maria Kaper - Zakrzewo
|
|
1.Rozalia Grec - SP 12 Bydgoszcz
2.Urszula Piaszczyk - SP 38 Bydgoszcz
3.Marta Plecha - SP 38 Bydgoszcz
4.Julia Czaplińska - SP 38 Bydgoszcz
5.Kornelia Romanowska - SP 38 Bydgoszcz
6.Małgorzata Słabęcka - SP 38 Bydgoszcz
7.Kamila Jurkowska - SP 38 Bydgoszcz
8.Filip Gackowski - Brzoza
9. Dominik Jurek - Dziewierzewo
10.Natalia Ślot - Panigródz
11.Kinga Nowakowska - Panigródz
12.Dagmara Figiel - Panigródz
13.Maria Zmudzińska - Panigródz
14.Katarzyna Frelich - Kotomierz
15.Mateusz Borowiak - Solec Kujawski
16.Kamil Zając - Solec Kujawski
17.Hania Bogłowska - Solec Kujawski
18.Filip Mikołajczak - Wojnowo
19.Bartosz Szpojda - Wojnowo
20.Magdalena Nabiałkowska - Wojnowo
21.Zuzanna Czeszewska - Wysoka
|
|
|
Karolina Szumlak - Sicienko
|
|
|
|
Karina Czajkowska - Panigródz
|
|
1. Patrycja Chojnacka - Panigródz
2. Kinga Szymaniak - Panigródz
3. Zuzanna Zmudzińska - Panigródz
4. Julia Ortyl - Panigródz
5. Zofia Wintrowicz - Potulice
6. Lidia Jędrzejewska - Potulice
7. Martyna Sokół - Solec Kujawski
8. Katarzyna Stachowicz - Wojnowo
|